Määratlemata

Pole kunagi joogas käinud, aga tahaks teada, kas see mulle sobib?

Meie stuudio õpetaja @pilleeikner jagab mõned praktilised soovitused, mida joogasse tulles silmas pidada.
1. Kui Sa pole kaua midagi teinud ja oled ennast “käest ära lasknud”, siis kõige kindlam on alustada yin joogaga.
2. Yin jooga aitab kanged ja valutavad kohad kehas lahti harutada. Õpetaja seletab alati, millist kehapiirkonda asend mõjutab. Kui selgub, et sinu kehale see ei sobi vana vigastuse või muu terviseprobleemi tõttu, saad õpetajalt alati enda jaoks sobivama alternatiivi. Praktiseerides õpid kasutama pehmendavat polstrit, plokki ja joogarihma. Abivahendid on suurepärased tööriistad joogapoosi toime timmimiseks – nii saad enda praktika lihtsamaks, või vastupidi – intensiivsemaks muuta.
3. Yin joogas pole kuhugi kiiret. Rahulikult asendis istudes või lamades õpid tasapisi oma keha kuulama ja tema tagasisidet märkama. See on väga väärt oskus – inimesed kipuvad olema meistrid kõigist asjades endast väljaspool, kuid sageli ei teadvusta, mis nende endiga toimub.
4. Yin jooga on rahulik ja aeglane. Ühes poosis ollakse tavaliselt 3-5 minutit ning pooside vahel saab puhata. Iga tund on erinev: ühes tunnis tegeled puusade, teises selja, kolmandas õlavöötmega. Tund kestab kokku 75 minutit.
5. Yin jooga sobib igas vanuses inimestele, nii naistele kui meestele. Sool ei ole mingit tähtsust – parandad ja tervendad oma keha, mis on Sinu hinge või vaimu – kuidas soovid – koduks.
Ootame sind joogasse alates 5. septembrist!
Yin joogat saab praktiseerida teisipäeviti ja neljapäeviti kell 19.05 ning laupäeviti kell 11. Registreerida ei ole vaja. Yin jooga tunde juhendavad Pille Eikner (teisipäeval kl 19.05), Anu-Kadi Soa (neljapäeval kl 19.05) ja Nelli Põldmäe (laupäeval kl 11).
TUNDI REGISTREERUDA EI OLE VAJA.
Leiad meid Uus-Sadama 11, piisab, kui jõuad kohale 5 min enne praktika algust. Sissepääs on otse tänavalt.