Määratlemata

Uuendasime 200h koolituse õppekava – et saaksid veel parema joogahariduse!

Meie joogakoolis on alates 2017. a alates saanud õppida joogaõpetajaks ning saada 200h Yoga Alliance õpetaja diplom, mis kehtib rahvusvaheliselt.

Et pakkuda veelgi paremat joogaharidust, oleme viinud 2022. a õppekavasse sisse mimed muudatused, mis annavad veelgi laiapõhjalisema hariduse ja sügavamad teadmised.

Esimene uuendus on seotud vinyasa flow mooduli täiendamisega – nüüdsest lisandub sellele ka ashtanga alused 50h õpe. Täienduse tingis praktiline elu ise – märkasime, et tulevastel joogaõpetajatel on 200h koolitusel kõige raskem just vinyasa flow tundide juhendamine, sest puudub vundament ja arusaamine vinyasa  counts süsteemist.

Et seda lünka jooga alushariduses kõrvaldada, eelneb järgmisest aastast vinyasa flow moodulile alates 2022. aastast ashtanga jooga alusõpe, mis on ühtlasi kaasaegse vinyasa flow nurgakivi. Seda moodulit õpetab Pille Eikner ning külalisõpetajana on andnud nõusoleku teda täiendada Terje Hakman-Salokorpi.

Teine uuendus on seotud hatha jooga mooduliga. Kuna vinyasa flow ja ashtanga alused on mõlemad tugevad füüsilised praktikad, võtsime õppekava tasakaalustamiseks programmi meditatiivse hatha jooga (lisaks yin joogale), mida hakkab õpetama külalisõpetaja Soomest, Eeva Sofia Ratalahti. Eeva on selja taga pikk õpetajakarjäär ning ta oskab suurepäraselt edasi anda õpetamisega seotud nüansse. Meditatiivne hatha moodul on inglise keeles, vajadusel abistab tõlkimisel Pille Eikner.

Vinyasa flow õppemoodulit juhendab endiselt Leta-An LaVigne (USA) ning yin jooga osa Pille Eikner.

Registreerumine on alanud. Võimalus saada tuge Eesti Töötukassalt.

Lisainfo pille@blackdog.ee