Joogast

Sõdalane ja Alistuja: Budokon jooga koos puhastumisrituaaliga

15.-16. juuli 2017

Budokon jooga on huvitav väljakutse seetõttu, et kes selle vastu võtab, muutub väga kiiresti.  Füüsis areneb kiiresti, mobiilsus suureneb märgatavalt, “out of box” mõtlemine hakkab asendama steretüüpset nägemust joogapraktikast.

Mõistagi on Budokon jooga ka mind tublisti muutnud. Pean sageli seletama, mida ma teen, et selline välja näen (tavaliselt mõeldakse sellega lihaseid ja liikumise mobiilsust).
Selle 2-päevase nädalalõpuga soovin teile pakkuda võimalust samaks – kasvatada oma vaimset ja füüsilist vastupidavust, laiendada piire! 
Uurime kahte kvaliteeti enda sees: Sõdalane ja Alistuja. Alati on üks tugevam – aitame nõrgemal tugevamaks saada ja “lihvime” tugevama teravusi.


Esimese päeva õhtul teeme erilise puhastumisrituaali looduses.

 

 

Me teeme tublisti praktikat, me sööme hästi, me puhkame hästi ja meil on väga hea seltskond!

Kavas Budokon jooga asendid, tehnikad ja praktikad: veerev laine(rolling wave), rulliv kobra (rolling cobra), kobra-turi (cobrahood), tantsiv koer (dancing dog), sõdalase sild (warrior bridge), keriv draakon (coiling dragon), lendav sõdalane (flying warrier); taoistlikest praktikatest loomi inimteerivad liikumised krokodill, hüppav leopard, pöörlev ahv, lõvi jpt.


Budokon jooga süsteemi 7 seeria praktika.
Lisaks ülakeha ERI: spetsiaalsed harjutuste seeriad ülakeha ja käte (triitseps, biitseps, delta, trapets) tugevdamiseks eesmärgiga sooritada kätelseisu jt stabiilset õlavöödet nõudvaid asendeid.
Intensiivsest füüsilisest ja vaimsest praktikast taastume yin jooga, meditatsiooni ja hingamistega. 
Budokon nimi pärineb Jaapani keelest: Bu (Sõdalane), Do (Tee), Kon (Spirit). 

Kursus algab 15. juulil kell 10 ning lõppeb 16. juulil kell 18. Tegemist ei ole tavapärase puhkusega turismitalus. Kõik, kes osalevad, on 100% kohal, vaimu ja füüsisega, valmis ennast ületama!
Hind 220 eur sisaldab õpetust, praktikaid, toitlustust, elamist-olemist. Koha tagab ettemaks 50% (mis on tagastamatu mitteilmumise korral). Ülejäänud summa palun tasuda 2 nädalat enne kursuse algust või kohapeal.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga