Joogast

Tahad õppida õpetajaks või ennast täiendada – täidame Su soovi peagi!

Heaks õpetajaks, juhiks või disaineriks ei sünnita.

Tippu jõudmine nõuab palju tööd, pühendumist, loobumist ja armastust oma kutusumuse vastu.

Joogaga on samamoodi. Alustad õpilasena, praktiseerid sadu tunde matil, teenid leiba oma põhitööl, kuni ühel päeval tunned täie selgusega, et NÜÜD on õige hetk edasi liikuda. Jätkad küll õpilasena, aga hakkad õppima õpetajaks, võibolla täpselt teadmatagi, kuhu see välja viib – sest oma südame vastu Sa lihtsalt ei saa.

Kui Sul on sama tunne, on õige aeg käes.

2019 jaanuaris alustab Black Dog joogas Yoga Alliance 200h õpetajate koolitus, mille uuendatud õppekava põhineb kolmel (3) vaalal: vinyasa + täielik hatha jooga + yin jooga.

Uuel 200h koolitusel õpetame kolme joogastiili aluseid: vinyasa flow, täielik hatha jooga ja yin jooga, et Sul oleks lihtsam “oma teed” ära tunda ning juhendada erinevas stiilis tunde. Lisaks on õppekavas funktsionaalne anatoomia, pranayama, meditatsioon ja jooga õpetamise metodoloogia.

10 (kümme) kuud kestev koolitus on alushariduseks nii õpetajale kui võimalus kvaliteetseks eneseharimiseks ja täiendõppeks harrastajatele, lisaks õppimisele tuleb vaeva näha kodutöödega, lugeda joogakirjandust, jätkata regulaarse joogapraktikaga, teha läbi tundide kavasid ning sooritada eksam. Koolituse lõpetaja saab 200h Yoga Alliance joogaõpetaja diplomi, mis annab võimaluse leida tööd joogastuudiotes üle maailma. Parimatele pakub õpetamisvõimalust muidugi ka Black Dog jooga ise!

Valmistume selleks koolituseks suure pühendumisega, koos parimate õpetajatega Eestist ja välismaalt.

Õpetavad samad õpetajad, kes ka käesoleva aasta 200h õpetajete koolitusel teadmisi jagavad: Daniel Strausser (vinyasa + hatha, õpetamise metodoloogia, meditatsioon, lukud jmt), http://www.yogadaniel.com; Leta-An Vinge (vinyasa flow, õpetamise metodoloogia, kavade koostamine jmt) https://www.yogarocks.fi, Pille Eikner (yin jooga, funktsionaalne anatoomia, veedalaulu alused, meditatsioon, õpetamise metodoloogia jmt) ja Anna-Maria Annus (vinyasa + hatha) www.blackdog.ee.

NB! Koolitusele pääsemiseks on nõutav eeltingimus minimaalselt ühe (1) aastane regulaarne joogapraktika õpilasena.

Õppe maksumus on 2900 EUR koos käibemaksuga, mis sisaldab koolitusmaterjale ning õpetust.

Koolitus toimub Tallinnas, Black Dog joogas, välja arvatus 4-päevane funktsionaalse anatoomia ja yin jooga intensiivmoodul 2019 a augustis, mis toimub Jooga-aidas (Tallinnast 45 km).

Koha tagab kursusele deposiit 800 EUR, mida ei tagastata mittetulemisel või loobumisel.

Koolitust on võimalik tasuda ka mitmes osas, sel juhul lepitakse tingimused kokku eraldi. Väike grupp.

Kui oled koolituse ajakavast ja detailidest huvitatud, kirjuta täpsema info saamiseks pille@blackdog.ee

Info täieneb peagi!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga