- 73-minutiline praktika keskendub keha puhastamisele: asanad on valitud selliselt, et aktiveerida seedsüsteem, diafragma, selg. Ergutad apanalikku energiat, mis on seotud elimineerimise, äraandmise, uuenemisega.
- Tund algab keha taga- ja eeslinni “kloppimisega”, seljasoojenduste ja tulehingamise e kapalaphati praktikaga.
- Seejärel liigud püstiseisu asenditesse, mille fookuses on pöörded, külgede avamised, tasakaal ja jalgade tugevus.
- Pöörde-asanad on nii püstiseistes kui istudes.
- Kere keskosa tugevdad läbi kõhupiirkonna survestamise – pigistad oma sisemust kui sidrunist mahla!
- Tasakaalustad praktikat taha- ja ettepaninutustega.
- Tunni lõpuosas praktiseerid Turiseisu e Salamba Sarvangasanat ning Halasana e Adra poosi variatsioone prana-apana tasakaalustamiseks.
- Praktika lõpeb jahutava ja tasakaalustava Sitali Pranayama hingamisega ning meele vaatlusega.
- Õpetaja Pille Eikner annab detailsed juhised detox-flow praktiseerimiseks.
Detox e puhastav vinyasa flow
€10,00
- 73-minutiline praktika keskendub keha puhastamisele: asanad on valitud selliselt, et aktiveerida seedsüsteem, diafragma, selg. Ergutad apanalikku energiat, mis on seotud elimineerimise, äraandmise, uuenemisega.
- Tund algab keha taga- ja eeslinni “kloppimisega”, seljasoojenduste ja tulehingamise e kapalaphati praktikaga.
- Seejärel liigud püstiseisu asenditesse, mille fookuses on pöörded, külgede avamised, tasakaal ja jalgade tugevus.
- Pöörde-asanad on nii püstiseistes kui istudes.
- Kere keskosa tugevdad läbi kõhupiirkonna survestamise – pigistad sisemust kui sidrunist mahla!
- Tasakaalustad praktikat taha- ja ettepaninutustega.
- Tunni lõpuosas praktiseerid Turiseisu e Salamba Sarvangasanat ning Halasana e Adra poosi variatsioone prana-apana tasakaalustamiseks..
- Praktika lõpeb jahutava ja tasakaalustava Sitali Pranayama hingamisega ning meele vaatlusega.
- Õpetaja Pille Eikner annab detailsed juhised detox-flow praktiseerimiseks.
Kategooriad: Varia, Vinyasa jooga
Kirjeldus
Seotud tooted
Jiangan ehk kepijooga praktika suvises Eestimaa looduses
€10,00
- Jiangan e kepijooga praktika on hea võimalus õlevöötme avamiseks ning energiaringulse parandamiseks.
- Tund sobib eriti hästi istuva või passiivse eluviisiga inimestele.
- Praktika eeldab 120-140 cm siledat kepikest.
- Õpetaja Pille Eikner jagab detailsed juhised praktiseerimiseks.
- Tund on salvestatud vabas Eestimaa looduses 22. juunil. Linnulaul on kauba peale :-)
Vinyasa jooga: Titibasana e Jaaniussi challenge (väljakutse)
€10,00
- Väljakutseid pakkuv vinyasa tund neile, kes soovivad liikuda asanapraktikas sammu edasi.
- Titibasana ehk jaaniussi poosil on neli erinevat varianti, mis on fookuses vinyasa challenge tunnis: A, B, C ja D
- Annab sulle suurepärase võimaluse treenida endale kaunid õlad ja jalad. Arendab ja avab tagareite piirkonda, tugevdab kere ja õlevöötme psa.
- Praktika käigus teeme mitmeid ettevalmistavaid asanaid nagu näiteks Kurmasana ehk Kilpkonn, millega arendad keha tagailiini painduvust, jõudu lisamata 🐢
- ‘Tittibha’ kui nimega seotud väike müüt ka siia juurde:
- Nimi arvatakse pärinevat loost, kus ookean viis ära kahe Tiitibha linnu munad, kes pesitsesid mere ääres.
- Linnud kurtsid muret Vishnule, et too tooks munad tagasi, mis ka juhtus.
- Kahe väikese nõrga linnu mõjusus on väidetavalt jooga sümbol, näidates, et maailmas loodud illusioonidest on võimalik üle olla 🐦
- Praktikat juhendab Pille Eikner
Jiangan e kepijooga lühipraktika õlavöötme avamiseks
€10,00
- Jiangan ehk kepijooga on taoismi mõjutustega praktika, mille eesmärgiks on energia vaba liikumine liigesepiirkondades ja lihassidekoes.
- Praktiseerimiseks on vaja 1.20-1.40 cm puidust või plastmassist kepikest/vart. Jälgi, et pind oleks pindudeta ning saad kepikest mugavalt peopesades liigutada.
- Praktika sobib igas eas inimestele ning ei eelda varasemat liikumiskogemust. Praktika on eriti vajalik vähese liikumise või pideva istumise korral.
- Praktika avab puusapiirkonda ja õlavöödet.
- Praktika käigus ei tõuse pluss ülemäära, kuid kehasse tekib mõnus soojus energia vabast liikumisest.
- Alati kuula oma keha. Valu või muude aistingute tekkimisel konsulteeri asjatundjaga.
- Naudi oma praktikat!
- Praktikat juhendab Pille Eikner
Joogatundide e-pood on Sinu jaoks avatud 24h/7! Vaata lähemalt
Tasuta
- E-poest leiad iga päev vähemalt 1 uue joogapraktika!
- Peatselt lisanduvad valikusse ka kursused ja workshopid!
- Augustist saad LIVE tundidest osaledas siinsamas lehel!
- Teretulemast!
Yin-yang flow: hinga, liigu ja sära!
€10,00
- 60-minutiline yin-yang flow praktika algab hingamisruumide avamisega.
- Sellele järgneb lõvihingamine, mis valmistab ette kapalabhati e tulehingamise seeriaks.
- Järgnevad selja voolavust suurendavad liikumised.
- Flow osas liigume läbi tantsiva sõdalase ja rinnakut avava sõdalase seeria.
- Lihtne, aga tõhus praktika kulgeb ujjayi hingamise pikas rühtmis ja iseenda kuulamise lainel.
- Tunni lõpus on magusad venitused tuharatele ja puusadele, pöörded ning külgede venitused.
- Nauditavat praktiseerimist.
- Õpetab Pille Eikner
“Randmed vabad!” joogaflow
€10,00
- Tahad praktiseerida, aga sind segab vigastus, energiapuudus, taastud haigusest või lihtsalt tahad võtta rahulikumalt?
- "Randmed vabad" joogaflow annab Su randmetele täieliku puhkuse: kõik asanad ja liikumised on valitud nii, et saad praktiseerida hetkegi peopesasid matile panemata, säästes oma randmeid. Tihti on just tugevama praktika (ashtanga jooga, power jooga, vinyasa jooga) tegijad hädas ülekoormusega, mis kimbutab õlavöödet, kuid Päiksetervitustes ja vinyasades on käte kasutamine oluline osa praktikast.
- Tund algab seljal teraapilise sõrmede ja randmete massaaziga. Päiksetervitused on seljal.
- Ehkki saad praktiseerida ka tugevamaid asanaid nagu näiteks Lendav Sõdalane, Kotkas (Garudasana), Malasana jmt, on asanapraktika ikkagi vinyasa-vaba.
- 50-minutiline flow sobib hästi taastavaks praktikaks.
Hingamisharjutused Nadi Sodhana pranayama ettevalmistuseks
€10,00
- 32-minutiline suurepärane hingamisharjutuste praktika valmistab ette Nadi Sodhana pranayama praktiseerimiseks.
- Detailsed juhtnöörid tehnikate kogemiseks.
- Saad kontakti ida ja pingala naadiga ning saad teada nende energeetiliste kanalite (sansk k naadi = väike nire) olemusest ja tähtsusest iseenda tasakaalustamisel.
- Hea ettevalmistus meditatsiooniks.
- Tasakaalustab ajupoolkerad ning rahustab kogu närvisüsteemi tänu parasümpaatilise osa aktiveerimisele.
- Enne praktika algust puhasta nina ning leia istumise lihtsustamiseks endale plokk või padi. Võid istuda ka toolil, seljatoele nõjatumata, hoides tallad maas ja selja sirge.
- Juhendab Pille Eikner.
Terehommikust! Mõnusalt soojendav jooga-flow ärkamiseks
€10,00
- Mõnusalt soojendav jooga-flow ärkamiseks ja päeva alustamiseks
- Läbi modifitseeritud päiksetervituste avad selja, puusad, jalad ja rinnaku
- Praktika on pehme, aga piisavat koormust pakkuv - saad energia liikuma
- Juhendab Pille Eikner